Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   enigmaenigma21   Księga Rodzaju 22,4-7
Kategorie
4

Księga Rodzaju 22,4-7

"Trzeciego dnia podniósł Abraham oczy swoje i ujrzał z daleka to miejsce" Czyli od wyjścia z Beer - Szeby, po dwóch dniach doszli do miejsca, z którego trzeciego dnia Abraham ujrzał z daleka górę Moria w Salem - Jeruzalem, na której Salomon zbuduje świątynie (2Kron.3,1) Do składania ofiar ze zwierząt w zastępstwie człowieka - źródło falowych zakłóceń, zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz.1,29-30) "Wtedy rzekł Abraham do sług swoich: Zostańcie tutaj z osłem, a ja z chłopcem pójdziemy tam, a gdy się pomodlimy, wrócimy do was" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Abrahama do dwóch sług swoich: Zostańcie z osłem tutaj gdzie Abraham, trzeciego dnia ujrzał z daleka górę Moria w Salem - Jeruzalem, a Abraham z Izaakiem pójdą na górę Moria, a po mowie słów Abrahama i Izaaka do Boga Wszechmogącego, wrócą do sług Abrahama. Bo słudzy niewiedzą, co ich pan czyni "Abraham wziął drwa na całopalenie i włożył je na syna swego Izaaka," Czyli analogicznie do zmartwychwstania trzeciego dnia (Mat.20,19) i do krzyża niesionego przez Jezusa Zbawiciela na górę Golgoty w Jeruzalem (Jan.3,16) "sam zaś wziął do ręki ogień i nóż i poszli obaj razem" Czyli Abraham natomiast wziął do ręki ogień - inny stan energetyczny wirowej formy energii - nośnik rodzaju informacji i nóż - narzędzie z kilku rodzajów informacji w wirowej formie energii, i ojciec z synem, którego miał złożyć na ofiarę całopalną poszli razem na górę Moria "I rzekł Izaak do ojca swego Abrahama tak: Ojcze mój ! A ten odpowiedział: Oto jestem, synu mój ! " Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Izaaka do ojca swego Abrahama tak: Ojcze mój ! A Abraham odpowiedział: Oto jestem, synu mój ! "I rzekł: Oto ogień i drwa, a gdzie jest jagnię na całopalenie ?" Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Izaaka oto jest ogień - inny stan energetyczny, wirowej formy energii - nośnik rodzaju informacji i drwa - narąbany rodzaj informacji w wirowej formie energii o stałej częstotliwości wibracji, a gdzie jest jagnię - produkt rodzaju informacji w wirowej formie energii na całopalenie - rodzaj informacji w wirowej formie energii, w całości zamieniony w inny stan energetyczny. W zastępstwie człowieka - źródło falowych zakłóceń, zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt(Rdz.1,29-30) W oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją (Rdz.22,4-7)
Ten wpis czytano 115 razy.
@sasas
Izrael był pod lokalnym systemem prawno - etycznym, egzekwowanym przez system ofiarniczy w zastępstwie śmierci człowieka, aby krwią - nośnik informacji zakryć nośniki informacji - myśli, słów i uczynków, aby nie czyniły destrukcyjnych falowych zakłóceń w lokalnym systemie, w oddziaływaniach informacyjnych ze wszechinformacją - informacja dla całości i o całości rodzajów informacji we wszechinformacji.
enigmaenigma21 - Piątek, 18 Październik 2019 18:17
Przecież to jest cytat z w/w tekstu. Skoro już tu jestem to bardzo mnie ciekawi - jakby nie patrzeć - ekologiczny (nie wspominając o humanitarnym...) aspekt składanych ofiar całopalnych. W zależności od rodzaju świąt padało nawet tysiące wołów, owiec, cieląt, gołębi. Biorąc pod uwagę klimat i stosunkowo nieduży obszar działań to fetor musiał być okrutny a dym i rozkładające się resztki to pewnie były zabójcze. I jeszcze jedno: dużą zagadką pozostaje wydajność hodowli ubogich pasterzy by zapewnić najdorodniejsze sztuki na ofiary... no i jeszcze do jedzenia... a dookoła pioch i kaminie!.Pozdrawiam.
sasas - Czwartek, 17 Październik 2019 22:20
Możesz uzasadnić dlaczego "narąbany..." Brak uzasadnienia będzie dowodem, że piszesz o sobie, wskazując innych.
enigmaenigma21 - Czwartek, 17 Październik 2019 16:36
..."narąbany rodzaj informacji w wirowej formie energii o stałej częstotliwości wibracji,"... ciekawe ,ciekawe... Ale to było przed czy po lądowaniu Enterprise???...
sasas - Środa, 16 Październik 2019 22:29
Odsłon: 12194
enigmaenigma21
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką"
<< Kwiecień 2020 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
zobacz wszystkie wpisy »